5 důvodů, proč používat Webdocer pro převod webu do Wordu

23. 5. 2020

Převod celého webu do Wordu dříve zabral desítky minut, v některých případech i hodiny. Díky službě Webdocer ale můžete mít veškeré podklady připravené během několika sekund. To ale není jediná výhoda. Pokud budete tento nástroj používat, získáte komplexní nástroj pro převod vašeho webu do editovatelné podoby. A v následujících řádcích vám ukážeme, co všechno umí a proč byste ho měli používat i vy.

 

Je to jednoduché

Jednodušší už to být nemůže. K tomu, abyste získali dokument ve Wordu, stačí opravdu málo. Nejprve zadáte odkaz na vaši webovou stránku do políčka na hlavní stránce. Poté stisknete tlačítko „Převést do Wordu“, počkáte několik sekund, dokud se nedokončí převod. A máte hotovo! Stránka se převede do editovatelné podoby a vyzve vás, abyste si ji stáhli. Dokument pak můžete volně upravovat. Takto jednoduše získáte podklady pro překladatele a další pracovníky, kteří dokument mohou dále vylepšovat.

 

Přívětivý ceník

Webdocer si můžete vyzkoušet zcela zdarma. Vložte odkaz na požadovaný web a stáhněte si Word dokument s obsahem v odkazu bez podstránek. Chcete víc? Za 249 Kč měsíčně získáte rozšířené možnosti v podobě převodu webu s podstránkami a možností odstranit opakující se části. Hlavičku a patičku tak můžete zahrnout pouze jednou. Výsledný dokument tak bude lépe čitelný a přehlednější.

Ba co víc, pokud si Webdocer předplatíte na celý rok, zaplatíte pouze zlomek ceny. V případě, že zvolíte pouze měsíční předplatné, nemusíte mít obavy z automatického obnovování plateb. A pokud nebudete spokojení, vrátíme vám peníze.

 

Kvalitní výsledek

Kvalita výsledného dokumentu závisí na tom, jak dobře je váš web nakódovaný. I u špatně napsaných webů ale můžete očekávat dobrý výsledek. Webdocer totiž kromě formátování a bloků textu dokáže převést i grafické prvky. Pokud tedy máte na stránce multimediální obsah v podobě obrázků či videí, Webdocer je dokáže vyznačit i ve Wordu.


Fungující podpora

Když si koupíte nějaký produkt, očekáváte nejen špičkovou kvalitu. Důležitá je také uživatelská podpora. A na té si opravdu zakládáme. Pokud budete mít nějaký problém, neváhejte nás kontaktovat na emailu info@langeo.cz. Dotaz můžete zaslat také přes formulář. Na vaše otázky a problémy reagujeme obratem.